Ramstore Bayram coşkusunu evlere taşıyacak

Bayram sevincini yaşayan Müslumanlar, Bayram oncesi hazırlıkları için gün sayıyor.

Bayram alışverişi için Ramstore’u tercih edenler, kazandıran kampanyalar ve indirim fırsatları ile bayram sofralarını tatlandırırken aile bütçelerine katkı sağlamaya devam edecek. Ramstore, 09 Haziran –  17 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında aralarında Bayram ziyaretlerinin vazgeçilmez lezzetleri olan şeker ve çikolatalarında bulunduğu yüzlerce üründe 9 Haziran – 17 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli Bayram kampanyası duzenledi.

Birçok marka ve çeşitte sunulan avantajlı fiyatların yanında özellikle Ramstore Club kartlarıyla alışveris yapan müşteriler puanlı ürünlerde sadece Ramstore’da bulunan özel fırsatları da yakalama şansına sahip olacak.

Ramstore,  Ramazan Bayramını, özel hazırlanan zengin içerikli indirim kampanyaları ve kazandıran fırsatlarla karşılıyor. Ramstore’dan yapılan açıklamada, “Çikolatadan şekere, kadayıftan şekerpareye, meyve suyundan kolonyaya kadar tüketicinin Bayram ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde hazırlanan Bayram özel indirim kataloğumuz yüzlerce üründe Bayram coşkusunu evlere taşıyacak. Diğer taraftan taklit edilemeyen puan kampanyamız da bir çok üründe müşterilerimize ek katkılar sağlamaya devam edecek” ifadelerine yer verildi.

Read Previous

Makedonya ve Kosova arasında entegre sınır yönetimi

Read Next

MÜSİAD Balkan Saraybosna’da iftar verdi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *