Milletvekili adayı Prof. Dr. Süleyman Baki, Petrovets ve Zelenikovo’da seçim ofisleri açtı

Kuzey Makedonya’da cumhurbaşkanlığı ve parlamento seçimleri yaklaşırken Türk milletvekili adayları çalışmalarını sürdürüyor.

Avrupa Cephesi İttifakı 3. Seçim Bölgesi Liste Taşıyıcısı Milletvekili adayı Prof. Dr. Süleyman Baki, Petrovets Belediyesi’ne bağlı Orta Güreler ve Zelenikovo Belediyesi’ne bağlı Morane Köyü’nde seçim ofisi açılışları gerçekleştirdi.

Milletvekili adayı Prof. Dr. Süleyman Baki tarafından konuyla ilgili yapılan paylaşımlarda şu ifadelere yer verildi:

“Avrupa Cephesi İttifakı 3. Seçim Bölgesi Liste Başı Milletvekili adayı bendeniz Prof. Dr. Süleyman Baki, Ulaştırma ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Bekim Recepi, Savunma Bakan Yardımcısı Tiron Yayaga, Arnavut İttifakı Partisi Milletvekili Elmi Aziri ve BDİ 3. Seçim Bölgesi Koordinatörü Nefi Durmişi ile birlikte Petrovets Belediyesi’ne bağlı Orta Güreler’deki (Konjare) seçim ofisini açılışını gerçekleştirdik.

24 Nisan ve 8 Mayıs seçimlerinde hep beraber ZAFERE ULAŞACAĞIZ!

Avrupa Cephesi İttifakı 3. Seçim Bölgesi Liste Başı Milletvekili adayı bendeniz Prof. Dr. Süleyman Baki, Ulaştırma ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Bekim Recepi ve BDİ 3. Seçim Bölgesi Koordinatörü Nefi Durmişi ile birlikte Zelenikovo’ya bağlı Morana Köyü’nde seçim ofisini açılışını gerçekleştirdik.

Burada gerçekleştirdiğim konuşmada birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekerek Avrupa Cephesi İttifakı’nın 3. Seçim Bölgesi’nde tarih yazacağımızı vurguladım.”

Read Previous

TDP, çalışmalarına Struga’da devam etti

Read Next

İsrail’in 194 gündür saldırılarını sürdürdüğü Gazze’de can kaybı 33 bin 899’a çıktı