Milletvekili adayı Enver Hüseyin, Cumhurbaşkanı adayı Osmani ile birlikte Radoviş’i ziyaret etti

Kuzey Makedonya’da cumhurbaşkanlığı ve parlamento seçimleri yaklaşırken, siyasi parti ve adaylar seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Türk Demokratik Partisi (TDP) Genel Başkan Yardımcısı ve 4. Seçim Bölgesi Liste Başı milletvekili adayı Enver Hüseyin, Avrupa Cephesi İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Bujar Osmani ile birlikte Radoviş’te temaslarda bulundu.

TDP’den konuyla ilgili yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Genel Başkanımız Dr.Beycan İlyas, partimizin üst düzey yöneticileri ve Şube başkanlarımız, Avrupa Cephesi İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sn.Buyar Osmani ile birlikte Radoviş şehir meydanında esnaf ziyaretinde bulundular. Esnaf ziyaretinin ardından 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren Doğu Makedonya Türkleri Derneğini de ziyaret ettiler.

Genel Başkanımız Dr.Beycan İlyas, partimizin üst düzey yöneticileri ve Şube başkanlarımız, Avrupa Cephesi İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sn.Buyar Osmani ile birlikte Radoviş şehrinde faaliyet gösteren Dekor Tekstil fabrikasıni ziyarette bulundular.

Genel Başkanımız Dr.Beycan İlyas, partimizin üst düzey yöneticileri ve Şube başkanlarımız, Avrupa Cephesi İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sn.Buyar Osmani ile birlikte TDP Radoviş Şubesinin yeni seçim ofisi açılışını gerçekleştirdiler. Genel Başkanımız Dr.Beycan İlyas, Cumhurbaşkanı adayı Buyar Osmani ve 4.Seçim Bölgesi Liste başı adayımız Enver Hüseyin toplanan kalabalığa hitap ederek 24 Nisan ve 8 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan seçimlerde destek talebinde bulundular.”

Read Previous

TGK Merkez Jupa Teşkilatı Filistin’e Nakdi Yardım Kampanyası Düzenliyor

Read Next

Üsküp’te “Türk Edebiyatının Batı Kaynakları” konulu konferans düzenlenecek