Mickoski: Yıllardır en kara kampanyaların hedefi oldum

Kuzey Makedonya’da ana muhalefet partisi VMRO DPMNE Genel Başkanı Hristijan Mickoski, yıllardır hükümetin en kara kampanyalarının hedefi olduğunu söyledi.

VMRO-DPMNE Genel Başkanı Hristijan Mickoski sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Yıllardır hükümetin en kara kampanyasının hedefi oldum ve bu, zor hayat hakkında konuştuğumuz gerçeği gölgede bırakmalı, onları yenme güdüm daha da büyük, çünkü Makedonya kaybediliyor ve ikinci bir vatanımız yok.” ifadelerini kullandı.

Cabir Derala’nın medyası ve bizzat kendisinin Kozle’de ev yaptırdığı iddiasıyla SDSM ve BDİ mutfakları tarafından yayılan yalan nedeniyle iftira suçundan hüküm giydiğini söyleyen Mickoski, “Sahip olduğum mülkün dışında ne inşaatım ne de bir evim var. Halkın, bu tür yalanların, hükümetin hizmetinde olan sahte bir muhalefetin parçası olan hükümet kurumları tarafından güçlü bir şekilde beslendiği ve yayıldığının ve bunun kolaylıkla fark edilmesinin farkında olmalıdır. İçerik ve kötü yönetişimden çok VMRO-DPMNE hakkında konuşuyorlar.” değerlendirmesinde bulundu.

Read Previous

Türkiye-Sırbistan İş Konseyi toplantısı gerçekleştirildi

Read Next

Yunanistan’ın geri ittiği 37 kaçak göçmen kurtarıldı