MATTO’dan Şarık Tara için taziye mesajı

Makedonya Türkiye Ticaret Odası (MATTO) Yönetim Kurulu Başkanı Aydoğan Ademovski, dün vefat eden Üsküplü iş adamı Şarık Tara için taziye mesajı yayınladı.

Makedonya Türkiye Ticaret Odası (MATTO) Yönetim Kurulu Başkanı Aydoğan Ademovski, dün vefat eden Üsküplü iş adamı Şarık Tara için yayınladığı taziye mesajında, “Şarık Tara; kendini ülke ekonomisinin ileriye gitmesine adayarak, toplumun her kesimine katkı vermiş çok özel bir insandı. Kendisi hayatı boyunca hep umutlu ve yol gösterici olup, iş hayatına sayısız başarılar sığdırmış, bir duayendi” denildi.

Aydoğan Ademovski tarafından yayınlanan taziye mesajında şu ifadelere yer verildi:

“Üsküp- Makedonya doğumlu değerli hemşerimiz ve büyüğümüz  Sayın Şarık Tara’nın hayatını kaybettiğini uzuntu ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Şarık Tara; kendini ülke ekonomisinin ileriye gitmesine adayarak, toplumun her kesimine katkı vermiş çok özel bir insandı. Kendisi hayatı boyunca hep umutlu ve yol gösterici olup, iş hayatına sayısız başarılar sığdırmış, bir duayendi. Geride bıraktığı evlatları ve çalışanlarının Şarık Bey’in başarısını sürdüreceğine inancımız tamdır. Şarık Tara’ya Allah’tan rahmet; Tara Ailesi’ne, ENKA Holding camiasına,iş dünyamıza ve milletimize, şahsım ve tüm MATTO Üyeleri adına başsağlığı diliyorum”.

Read Previous

Bosna katliamını “Ederlezi” ile andılar

Read Next

Genç Kalemlerspor’un yeni sezon formaları tanıtıldı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *