Türk Gençlik Kulübü (TGK) ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) iş birliğinde gerçekleşecek olan Genç Yönetici Okulu programı başvuruları başladı.

TGK’dan proje ile ilgili yapılan açıklamada, başvuruların TGK’nın İnstagram ve Facebook adresleri üzerinden yapılabileceği ve başvuruların 13 Ekim tarihine kadar devam edeceği belirtildi.

Açıklamada, “Genç Yönetici Okulu Programı; iş hayatında yöneticilik yapan veya yönetici olmayı planlayan adayların sistematik ve bütüncül bir biçimde yönetim sistemleri ile yöneticilik bilgi ve becerileri kazandırmayı hedefleyen eğitim programıdır. Genç Yönetici Okulu Programı, ülkemizin iş dünyasından örneklerle kurumları başarılı ve başarısız yapan faktörlere yakından bakmanıza yardımcı olacaktır.” denildi.

Açıklamanın devamında, “Stratejik planlama süreci hakkında bilgi ve deneyim kazanacak, liderlik kavramına farklı açılardan bakma fırsatı yakalayacak, profesyonel veya girişimci kariyerinizde sizi öne geçirecek önemli yöneticilik yetkinlikleri ve beceriler kazanma yolunda önemli bir adım atmış olacaksınız. Kendi kariyer ve liderlik yolculuklarında başarılı olmuş iş insanlarıyla tanışacak, kendilerini dinleyip soru sorma şansı bulacağınız yönetici eğitim programıdır.” ifadelerine yer verildi.

Önceki Haber

Bulgaristan’da Türk Belediye Başkanlarından Bulgaristan Cumhurbaşkanı Radev’e boykot

Sonraki Haber

Dünya yaşlanıyor: 2050’de yaşlılar dünya nüfusunun yüzde 22’sini oluşturacak