Konyaspor’un hedefinde Sırp çalıştırıcı var

İlhan Palut’u gönderen ve yeni teknik adam arayışlarını sürdüren yeşil-beyazlı yönetimin Sırp teknik adamla temasta olduğu iddia edildi.

Konyaspor’da şok ayrılık haberi sonrası teknik adam arayışları hızlandı. Bugün öğle saatlerinde genç teknik adam İlhan Palut ile yollarını ayıran yeşil-beyazlılar kritik bir dönemde teknik adam arayışlarına başlarken, listenin başında Sırp bir teknik adamın olduğu bildirildi.

Yönetimin yabancı teknik adam arayışlarını doğruladığı ama isim vermekten kaçındığı belirtilirken, görüşme yapılan ismin 49 yaşındaki Sırp çalıştırıcı Aleksandar Stanojevic olduğu iddia edildi.

Teknik adam kariyerine Sırbistan Milli takımı yardımcı antrenörü olarak başlayan daha sonra sırasıyla; Sırbistan U19, DL Aerbin, BJ Guoan, Maccabi Haifa, BJ Enterprises, PAOK, Al-Qadsiah FC, BJ Renhe ve son olarak Partizan takımını çalıştıran Aleksandar Stanojevic bu sezon bir takımla anlaşmamıştı. Konyaspor’un görüşme masasında olduğu iddia edilen Sırp teknik adamın dışında alternatif isimlerle de temasta olduğu belirtildi.

Read Previous

Karadağ’da cumhurbaşkanlığı seçimi 19 Mart’ta yapılacak

Read Next

Türkiye mezunu Arnavut Kola, Türkiye Bursları sayesinde akademik kariyer sahibi olduğunu söyledi