Kuzey Makedonya Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, A Milli Takım teknik direktörü İgor Angelovski ile sözleşme yeniledi.

Kuzey Makedonya Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada, federasyon ile teknik direktör İgor Angelovski’nin anlaşmaya vardığı ve Haziran ayında oynanacak 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda milli takımın başında Angelovski’nin olacağı belirtildi.

Federasyon Başkanı Muamed Seydini, “Teknik direktör konusunda kamuoyu önünde söz verdiğimiz gibi bugün başarıya gittiğimizi teyit ediyoruz. İgor ile iş birliğinin devamı ile ilgili tüm detaylar üzerinde kolayca anlaştık çünkü hem onda hem de bizde elde ettiğimiz başarı için devam etmek için olumlu bir ruh hali vardı.” ifadelerini kullandı.

Teknik Direktör İgor Angelovski de kendisine duyulan güvenden dolayı federasyon başkanı ve yönetim kuruluna teşekkürlerini sundu.

Milli takımda daha önce olduğu gibi en iyi çalışma koşullarına sahip olacağından şüphesi olmadığını söyleyen Angelovski, “Tüm potansiyelimi iyi oyunlara karşılık vermek ve başarılı sonuçlar serisine devam etmek için harcayacağım. Halkın önünde söz verdiğim gibi, anlaşmada bana sunulan her şeyi kabul ettim ve milli çıkarları kişisel çıkarımın önüne koydum.” değerlendirmesinde bulundu.

Önceki Haber

Macaristan’da kuş gribi nedeniyle 100 binden fazla tavuk itlaf edildi

Sonraki Haber

Lyuboş Köyü’nde silahlı çatışma; 2 yaralı