Kuzey Makedonya A Milli Futbol Takımı’nın yeni teknik direktörü Blagoja Milevski oldu.

Makedonya Futbol Federasyonu (FFM), antrenör Blagoja Milevski ile bugün resmi sözleşme imzaladı.

FFM Başkanı Muhamed Seydini bugün düzenlenen basın toplantısında, yeni teknik direktör Blagoja Milevski’ye tebrik ve başarılar diledi.

Yeni teknik direktör ile hedeflerinin EURO 2024’e katılmak olduğunu kaydeden Seydini, “Bilginiz, tutkunuz ve tecrübeniz şüphesiz Makedonya’daki futbolun gelişmesinde önemli bir etkiye sahip olacaktır. Yeni başarılar ve yeni zaferler için tamamen hazırlanmış en iyi milli takımımızın seçicisi konumuna geldiniz.” ifadelerini kullandı.

Teknik Direktör Milevski ise, tarihin en iyi milli takımı adına yeni sevinçler ve zaferler için maksimum çalışma ve özveri vaat etti.

Milevski, “İşimde ve profesyonellikte maksimum bağlılık sözü verebilirim. Bir çok tanınmış kişiyle çalışacağım. Bunun için heyecanlıyım. Yeniden görüşmek için sabırsızlanıyorum. Yeni dönem için hepimizin ortak hedefinin 2024 Avrupa Şampiyonası olduğunu söyleyebilirim, ancak Katar’daki 2022 Dünya Kupası için mevcut elemelerde başarılı elemelere sahip olmak için elimizden gelen ve bildiğimiz her şeyi vereceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

Önceki Haber

Meclis Başkanı Caferi, yerel seçimleri yarın imzalayacak

Sonraki Haber

Ohis Fabrikası’ndaki yangın kontrol altına alındı