İBU Yönetim Kurulu Başkanı Aydoğan Ademoski’den Erdoğan’a tebrik

Uluslararası Balkan Üniversitesi (İBU) Mütevelli Heyeti ve Yönetim Kurulu Başkanı Aydoğan Ademoski seçimleri kazanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için tebrik mesajı yayınladı.

Uluslararası Balkan Üniversitesi (İBU) Mütevelli Heyeti ve Yönetim Kurulu Başkanı Aydoğan Ademoski imzasıyla yayınlanan tebrik mesajında şu ifadelere yer verildi:

Saygıdeğer Cumhurbaşkanım,

Uluslararası Balkan Üniversitesi olarak, 16 yıldır anavatanımız Türkiye’yi başarıdan başarıya götüren, devrim niteliğindeki çalışmaları ile başta Makedonyalı soydaşlarımız olmak üzere bütün Balkan coğrafyasına yapmış olduğunuz katkılar için şükranlarımızı sunarız.

Büyük Türkiye’nin güçlü adımlar atmasına vesile olacak olan Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk seçimleri olan tarihi 24 Haziran seçimlerinde, halkın büyük desteği ve oylarıyla kazanmış olduğunuz yeni sistemin ilk Başkanı olmanızı şahsım, üniversitemiz ve Mütevelli Heyetimiz adına en kalbi duygularımla tebrik ederim.

Zat-ı Aliniz ile yeni kurulacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümeti sisteminde yer alacak yeni kabinenin bölgemiz ve Türkiye için hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Read Previous

TİKA’dan Makedonya’daki Türkçe eğitim veren öğretmenlere eğitim

Read Next

Tarihte Bugün | Yunanistan’dan Çamerya Arnavutlarına katliam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *