HŠK Zrinjski-KF Tirana maçını Türk hakem yönetecek

FIFA kokartlı hakem Yaşar Kemal Uğurlu, Bosna Hersek’in HŠK Zrinjski ile Arnavutluk’un KF Tirana takımları arasında 28 Temmuz Perşembe günü oynanacak UEFA Konferans Ligi ikinci eleme turu müsabakasını yönetecek.

UEFA, FIFA kokartlı hakemler Abdülkadir Bitigen ve Yaşar Kemal Uğurlu’ya Konferans Ligi ikinci ön eleme turunda görev verdi.

Bosna Hersek’in Mostar şehrindeki Gradski Stadyumu’nda saat 21.00’de başlayacak müsabakada Yaşar Kemal Uğurlu’nun yardımcılıklarını Ali Saygın Ögel ve Abdullah Bora Özkara yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Kadir Sağlam olacak.

Bir diğer FIFA kokartlı hakem Abdulkadir Bitigen ise, İsviçre’nin Young Boys ile Letonya’nın FK Liepaja takımları arasında aynı gün oynanacak UEFA Konferans Ligi ikinci eleme turu müsabakasında düdük çalacak.

İsviçre’nin Bern şehrindeki Wankdorf Stadyumu’nda saat 21.00’de başlayacak müsabakada Abdulkadir Bitigen’in yardımcılıklarını Ceyhun Sesigüzel ve Mustafa Savranlar yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Tugay Kaan Numanoğlu olacak.

Kaynak: ntv

Read Previous

Shkupi tur için sahaya çıkıyor

Read Next

Avrupa’da gaz fiyatları 200 avroyu geçerek marttan beri en yüksek seviyeye ulaştı