Hırvatistan maçı için Türkiye’ye sürpriz hoca

A Milli Takım teknik direktörü Stefan Kuntz’un görevden alındığı iddia edilirken, ekim ayında oynanacak olan Hırvatistan maçında Ay-Yıldızlı ekibin başında Kenan Koçak’ın sahaya çıkabileceği öne sürüldü.

A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz’un, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetimi tarafından görevden alındığı öne sürülürken, şimdi gözler yeni tekni adamın kim olacağına çevrildi.

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA YENİ HOCA AÇIKLANACAK

DHA’nın haberine göre; EURO 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası sonuna kadar sözleşmesi olan Kuntz ile anlaşma bozulacak ve önümüzdeki hafta içinde yeni teknik adam açıklanacak.

HIRVATİSTAN MAÇINDA KENAN KOÇAK GÖREV ALABİLİR

Ayrılık konusunda şimdilik sadece Stefan Kuntz’a haber gönderilirken, Alman hocanın yardımcılarına ise herhangi bir bilgi verilmedi.

Ekim ayında EURO 2024 Elemeleri D Grubu’nda deplasmanda Hırvatistan ile önemli bir karşılaşmaya çıkacak milli takımda, Kuntz’un yardımcısı Kenan Koçak’ın takımı sahaya süreceği ihtimalinden bahsedilirken, yeni bir teknik adamla anlaşma sağlanması durumunda Kuntz’un yardımcıları da görevden alınacak ya da kabul etmesi durumunda yeni hocaya Kenan Koçak yardımcı antrenörlük yapmaya devam edecek.


Kaynak: ntvspor

Read Previous

Milli kürekçiler, Balkan Şampiyonası’nda 16 madalya kazandı

Read Next

Türkiye’de son 53 yılın en sıcak ikinci ağustos ayı yaşandı