Galatasaray takımı Gümülcine’de

Milli maçlar nedeni ile liglere ara verilen dönemi iyi değerlendirmek için Yunanistan Süper Ligi’nde mücadele eden Gümülcine takımı Pathrakikos ile dostluk maçına çıkacak Galatasaray 9 Ekim Cuma akşamı Gümülcine’ye geldi.

Gümülcine’ye akşam saatlerinde gelen Galatasaray kafilesi, direk olarak kalacakları Chris&Eve hoteline gitti. Hotelin önünde takımlarını bekleyen İskeçeli ve Gümülcineli taraftarlar hemşerileri olan Galatasaray teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu’nu ve futbolcuları coşkuyla karşıladılar.

Taraftarların alkışları eşliğinde otele giren kafile, akşam yemeğini yedi. Yemeğin ardından bazı futbolcular taraftarları yakında selamladı.

Taraftarlar, futbolculardan Lionel Carole, Sinan Gümüş, Emre Çolak ve Şabri Sarıoğlu ile yakından görüşme ve hatıra fotoğrafı çektirme imkanı buldular.

Hotelin dışında takımları için tezahürat yapan Batı Trakyalı Galatasaraylıları son olarak hemşerileri teknik direktör Hamza Hamzaoğlu selamladı. Hemşerilerini bağrına basan Hamza Hamzaoğlu, onların isteğini kırmadı ve herkesle ayrı ayrı selfi çektirdi.

Kendilerine yakınlık gösteren Hamzaoğlu’nu taraftarlar, alkışlarla içeri uğurladıktan sonra otelden ayrıldılar.
Galatasaray 10 Ekim 2015 Cumartesi akşam saat 18:30’da Gümülcine stadında Panthrakikos ile dostluk maçına çıkacak. Maçtan sonra kafile akşam yemeğini yiyecek. Ardından Gümülcine’den ayrılıp İstanbul’a dönecek.

Kaynak: milletgazetesi.gr

Read Previous

11 Ekim Resepsiyonu Bugün

Read Next

Ankara’da Patlama

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *