Fenerbahçe’ye Boşnak stoper

Stoper bölgesine takviye yapmak isteyen Fenerbahçe’nin FFK Rostov’un 25 yaşındaki stoperi Dennis Hadzikadunic’i radarına aldığı iddia edildi.

Savunma hattını güçlendirmeyi hedefleyen Fenerbahçe’de gündeme son olarak Dennis Hadzikadunic geldi. Rostov forması giyen 25 yaşındaki stoperin mukavelesi 31 Mayıs 2026’da tamamlanacak. Geçtiğimiz sezonu Hamburg’da kiralık olarak geçiren 1.91 boyundaki futbolcu, Bundesliga 2’de çıktığı 24 karşılaşmada 1 gol kaydetti. Kariyerine Rostov’da devam etmek isteyen oyuncu için Fenerbahçe devreye girdi. Yaklaşık 2 milyon euro gibi bir bedelle bu transferin bitebileceği konuşuluyor. Dennis Hadzikadunic cephesinde hiçbir sorun yok.

YERİNE OYUNCU BAKIYORLAR

Rostov’un şimdiden onun yerine oyuncu baktığı konuşuluyor. Bosna-Hersekli futbolcu, sağ ayağını kullanıyor. Uzun boyu ve güçlü fiziği sayesinde özellikle hava toplarında oldukça etkili. Fenerbahçe’nin onunla birlikte savunma hattındaki çeşitliliği artırmak istediği kaydedildi. Bugüne kadar 28 kez Bosna-Hersek Milli Takımı’nın formasını giyen Hadzikadunic, ülkesi adına gol kaydedemedi. İsveç doğumlu oyuncu için çok kısa bir süre içinde masaya oturulması bekleniyor.fotospor

Read Previous

Sırp lider Vucic, Avrupa ve dünyadaki mevcut durumun kızışmasını beklediğini söyledi

Read Next

Kosova’da ceviz büyüklüğünde dolu yağdı