Erdal Özyağcılar finali duyurdu

Ünlü oyuncu Erdal Özyağcılar TRT 1’in Kuzey Makedonya’nın başkenti Üsküp’te çektiği “Balkan Ninnisi” dizisinin final yaptığını duyurdu.

Balkan Ninnisi dizisinde rol alan usta oyuncu Erdal Özyağcılar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dizinin final yaptığını duyurdu.

Özyağcılar instagram hesabından şu ifadelere yer verdi:

“Eveeeet…..final yapıyoruz..”Balkan ninnisi ” bitti.

Balkan coğrafyasında, bizimde görevimiz bitti. Üsküpteydik, Burda Türküne, Makedonuna, Arnavutuna, Boşnağına birlikte yaşamanın erdemini, çeşitli kültürlerin birbirlerinin geleneklerine, dillerine, dinlerine saygı gösterme efendiliğini hem gördük hem de bunlar bizleri izleyenlere anlatmaya çalıştık…tüm çalışanlar adeta birer kültür elçisi olduk…

Bu imkanı bize veren TRT ye teşekkür ederiz. Ve devamla yapımcılarımı Uğur Uzunok’a, Yalçın Arı’ya Yönetmenlerimiz Serdar akar, Selahattin Sancaklı ve Evrim Öney’e, kamera, ışık, set ekibi çalışanlarına, kostüm, makyaj ve yapım ekibine, Sercan, İnanç, Enes Eren ve Sibel’e çok teşekkür ederim. “Balkan ninnisi”inde karakterlere hayat veren, gerçekten büyük özveri ile çalışan oyuncu arkadaşlarıma çok ama çok teşekkür ederim… Başka öykülerle, ekran da tekrar buluşana kadar Allahaısmarladık.”

Read Previous

Kosova’da Lahey Mahkemesi’nin kararına tepkiler büyüyor

Read Next

MATÜSİTEB, 21 Aralık kutlamalarının TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un katılımıyla gerçekleşeceğini açıkladı