Dünyaca ünlü sanatçı ve sporculardan son dönemde yaşanan terör saldırılarına tepkiler

Son dönemde Paris, Ankara, İstanbul ve Brüksel’de yaşanan terör saldırılarına tepkiler dinmiyor. Aralarında Jessica Alba, Adriana Lima, Zlatan İbrahimoviç, Arda Turan gibi dünyaca ünlü sanatçı ve sporcular yaşanan terör saldırılarını kınayıp, barış çağrısında bulundular.

1

Dünyaca ünlü sinema yıldızı Jessica Alba resmi facebook sayfasından Paris, Ankara, İstanbul ve Brüksel’de yaşanan terör saldırılarını kınadı.

2a

Diğer yandan dünyaca ünlü podyum yıldızı Adriana Lima instagram sayfasından Ankara ve Brüksel saldırılarına, “Ankara için dua et” ve “Bu saldırılar son bulmalı!” ifadeleriyle tepki gösterdi.

”Terörün pençesinde olan bir şehirde yaşıyorum”

PSG’nin yıldız oyuncusu Zlatan İbrahimoviç Paris’te yakından şahit olduğu terör belasına ilişkin yaptığı yorumda terörün futbolla bağdaştırılamayacağını belirterek, “Terörün pençesinde olan bir şehirde yaşamanın ne demek olduğunu biliyorum ve sporu teröre karşı bir güç olarak kullanmalıyız.” sözlerini kullandı.

ardaa

Barcelona’nın Türk yıldızı Arda Turan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ”Teröre kaşı tek vücut olma zamanı” ifadelerini kullandı.

Read Previous

Fikret Orman: ”Eve dönüyoruz”

Read Next

Müslüman Kardeşler 88. yılını kutluyor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *