Devlet Seçim Komisyonu çalışmalarına devam ediyor

Devlet Seçim Komisyonu (DSK), seçmen listesinin güncellenmesi çalışmalarına daha doğrusu “hayali” seçmenlerin gözden geçirilmesine devam ediyor. Ana muhalefetin iki üyesinin komisyondan istifa edip etmeyeceği henüz netlik kazanmadı.

Аna muhalefetin 5 Haziran’da düzenlenecek seçimlere katılmayacağını açıklamasının hemen ardından Devlet Seçim Komisyonu’nda yer alan ana muhalafetin iki üyesi Violete Duma ve İgor Milev’in istifa edip etmeyeceği konusu gündeme geldi.

Makedonya Sosyal Demokratlar Birliği lideri Zoran Zaevж dün akşam düzenlediği basın toplantısında, bu konuda kesin bir yanıt vermeyerek Devlet Seçim Komisyonu üyeleri ile toplantı düzenleyeceklerini ardınadan gerçek ve argümanlara dayanarak karar vereceklerini açıkladı.

Zaev, “Biz DSK’nın kamu oturumu izledik. Bütün gerçekleri ve argümanları göreceğiz. Ondan sonra karar alacağız. Karar alındıktan sonra bilgileri kamu oyu ile paylaşacağız” dedi.

Read Previous

Kosova’da Türk öğretmenlere yönelik Hizmet İçi Eğitim Projesinin 1. Aşaması tamamlandı

Read Next

Regaip Kandili insanlığa ve İslam dünyasına barış getirsin

One Comment

  • Looking at this article, I miss the time when I didn’t wear a mask. majorsite Hopefully this corona will end soon. My blog is a blog that mainly posts pictures of daily life before Corona and landscapes at that time. If you want to remember that time again, please visit us.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *