Çayır Belediyesi, Sokak Temizliği İçin Modern Makineler İle Donatıldı

Dün, söz konusu iki belediye arasında uzun yıllara dayanan işbirliği, Bursa Belediyesi’nden Çayır Belediyesi’ne, atık ve sokak temizleme makineleri bağışı yapıldı.

Çayırr Belediyesi Başkanı İzzet Meciti, dün medya konferansında, Bursa Belediye Başkanı Recep Altepe’ye, Çayır Belediyesi için her zaman sundukları cömert destekleri için teşekkür etti ve yakın gelecekte yolların temizliği ve bakımı için araç sayısında arttırma olacağını söyledi.

Çayır Belediyesi Başkan Vekili Süleyman Baki, “Belediyecilik anlayışını en önemli konularından biri de sokak ve caddelerin temizlenmesidir. Bu nedenle kardeş belediyemiz olan Bursa Büyükşehir Belediyesi’nden özellikle başkan Recep Altepe beyden bu konuda destek talebinde bulunduk. Talebimiz olumlu karşılandı ve Çayır Belediyemize ve halkına bu temizlik aracı hediye edildi. İnşallah bu araçla cadde ve sokakların temizliği daha modern bir araçla yapılacaktır. Bu, Belediyecilik hizmeti alanında önemli bir atılımdır.” şeklinde konuştu.

İzzet Meciti “Bu araç çok fonksiyonludur çünkü sokakların yıkamasını yapabilir, yaprakları toplayabilir ve kışın karı temizleyebilirsiniz.” ifadelerini kullandı.

Read Previous

Bosnalı Müslümanlar Fes Geleneğini Sürdürüyor

Read Next

İliya Dimovski: “Devlet Seçim Komisyonu Kamuoyuna Açık Toplantı Düzenlesin”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *