Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Makedonya’dan gidecek olan öğrencilere farklı bölümlerde 81 kontenjan açtı

Pedagoji Kurumu Müdürü Muhittin Kahveci, Üniversite tanıtımı kapsamında Makedonya’yı ziyaret eden Çanakkale 18 Mart Üniversitesi rektör yardımıcısı Prof. Dr. Metehan Uzun’u kabul etti.

Görüşmede Çanakkale 18 Mart Üniversitesi rektör yardımıcısı Metehan Uzun, Üniversite hakkında bilgi vererek önümüzdeki akademik yılı için Makedonya’dan gelecek olan öğrencilere farklı bölümlerde 81 kontenjan açtıklarını belirtti.

Kahveci, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi rektör yardımıcısı Metehan Uzun’a bu konuda gösterdikleri hassasiyet konusunda kendilerine teşekkür edip, genç nesilimizin bu fırsattan yararlanması konusunda elinden gelen herşeyi yapacağını söyledi.

Pedagoji Kurumu Müdürü Muhittin Kahveci yaptığı açıklamada şu bilgileri paylaştı: 20 ila 28 Haziran tarihleri arasında liseyi bütünleyen öğrencilerimizin Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Fakültelerine önkayıt yapabileceklerini ve kesin kayıtların 13 ila 15 temmuz tarihleri arasında yapılacağını kaydetti.

Liseyi tamamlayan öğrencilerin tercihlerini yapabilecekleri http://student.comu.edu.tr web adresini de paylaşan Kahveci, Üniversite ve yurt harçlarının çok cüzi bir rakam olduğunun da müjdesini verdi.

Kahveci, ayrıca Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde devam etmek isteyen öğrencilere de bilgi paylaşımı yapacaklarını da ifade etti.

Kaynak: Pedagoji Kurumu

Read Previous

AB Kosova’ya yönelik vizelerin kaldırılmasına hazırlanıyor

Read Next

Kosova Polisi: Seselj Kosova’ya gelirse tutuklanacak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *