Türkiye’nin Üsküp Büyükelçisi Hasan Mehmet Sekizkök, Halk Insurance Üsküp Genel Müdürlüğünü yeni binası City Plaza’da ziyaret etti.

Halk Insurance Genel Müdürü Suat İnan tarafından yeni şirket binası ve personeli tanıtıldı.

Büyükelçi Sekizkök ve Halk Insurance Genel Müdürü Suat İnan Halk Insurance’ın vizyonu ve hedefleri üzerinde görüş alışverişinde bulundu.

Türkiye Cumhuriyeti’nde 82 yıllık tecrübeye sahip Halk Bank ve 62 yıllık bir sigorta şirketi olan Halk Sigorta, Halk Insurance satın alma sürecinin tamamlandığı 2019 yılı başından itibaren deneyimli personeli ile tüm sigortacılık branşlarında Kuzey Makedonya’da hizmet vermekte ve iş hacmini artırmakta.

Halk Sigorta – Halk Insurance adı altında Kuzey Makedonya piyasasında istikrarlı şekilde büyümekte ve hayat dışı sigorta dalında faaliyet göstermektedir. Sektörde Halk Bank’ın başarısını yakalamayı hedefleyen Halk Insurance’ın başlıca referans kaynağı Türkiye’deki köklü banka ve sigorta işbirliği.

Günümüzde Halk Insurance Kuzey Makedonya’da 44 şubesi aracılığıyla müşterilerine yüksek standartta kaliteli ürünler sunmakta olup, Halk Bank ülke geneline yayılan şubeleri ile bankacılık yanında Halk Insurance adına sigorta hizmetleri de vermekte.

Önceki Haber

BDİ’den hayali hükümet toplantısı

Sonraki Haber

Arnavutluk Başbakanı Rama, Kosova’da temaslarda bulundu