BESA Hareketi Başkanı Afrim Gashi’den Erdoğan’a tebrik

BESA Hareketi Genel Başkanı Afrim Gashi, Türkiye’de seçimleri kazanan Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik etti.

BESA Hareketi Genel Başkanı Afrim Gashi, Türkiye’de seçimleri kazanan Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik etti.  Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada Gashi, “bugün Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri’nde elde ettiğiniz zaferi kutlar, Türk Devleti’nin kalkınmasını sağlayan istikametinizin güçlü bir şekilde tasdik edildiğine dair inancımı arz ederim” dedi.

Afrim Gashi yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı, Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN beyefendiye Sayın Cumhurbaşkanı,

Yüksek müsaadelerinizle hem şahsım hem de BESA (Ahd-e Vefâ) Hareketi ve hareketimizin Makedonya Cumhuriyeti’ndeki seçmenleri ile destekçileri adına, bugün Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri’nde elde ettiğiniz zaferi kutlar, Türk Devleti’nin kalkınmasını sağlayan istikametinizin güçlü bir şekilde tasdik edildiğine dair inancımı arz ederim. Bu önemli zaferinizin Türkiye Cumhuriyeti’nin Balkanlarda yaşayan Arnavutlar, Balkan coğrafyası halkları ve ülkemizle olan güzel ilişkilerin devamını da müjdelemesini dilerim. Tebrikler, Allah yolunuzu açık etsin!

Afrim Gashi,

BESA Hareketi Başkanı

Üsküp, 24.06.2018

 

 

Read Previous

İvanov ve Rama’dan Erdoğan’a tebrik

Read Next

Türkiye’nin seçimi Balkan medyasında geniş yer buldu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *