BDİ, cumhurbaşkanı adayı Osmani için tanıtım toplantısı düzenledi

Kuzey Makedonya’da yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde, Demokratik Bütünleşme Birliği (BDİ) cumhurbaşkanı adayı Bujar Osmani için başkent Üsküp’te tanıtım toplantısı düzenledi.

Demokratik Bütünleşme Birliği (BDİ), “İlk Arnavut cumhurbaşkanının zamanı geldi” sloganıyla KAle Spor ve Eğlence Merkezi’nde tanıtım toplantısı düzenlendi.

Tanıtım toplantısına, Demokratik Bütünleşme Birliği Genel Başkanı Ali Ahmeti ve aralarında Talat Caferi, Teuta Arifi, Arbr Ademi, Artan Grubi’nin de bulunduğu diğer üst düzey parti üyeleri ve yetkilileri de katıldı.

İyi ve kötü zamanlarda en zorlu zorluklarla karşılaştığını kaydeden Bujar Osmani, “Bu sayede birlikte daha fazlasını yapıp başarabileceğimize dair bana tam bir güven veren harika bir deneyim kazandım. Demokrasi, eşitlik ve Avrupa değerleri uğruna verilen mücadele geleceğimiz için verilen bir mücadeledir ve bitmemiştir. Bugün huzurunuzda bu değerlere olan bağlılığımın sarsılmaz olduğuna ciddiyetle söz veriyorum. Vatandaşlarımız ve çocuklarımız Avrupalı ​​bir geleceği hak ediyor, bunu inşa etmeyi onlara borçluyuz ve size söz veriyorum inşa edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Read Previous

Balkanlar’daki Türk edebiyatının genç ve dinamik mecrası Bağlar’ın 5. sayısı çıktı!

Read Next

Türkiye-ABD ortak açıklaması: Terörle Mücadele İstişareleri yeniden başlatıldı