Bahçeli: (Yunanistan Başbakanı Miçotakis) Tacizlerinizin bedelini misliyle ödetmeye kanımızla, canımızla geliriz

MHP Genel Başkanı Bahçeli, “(Yunanistan Başbakanı Miçotakis) Gündüzünüzü gece gibi örtmeye, tacizlerinizin bedelini misliyle ödetmeye seve seve, koşa koşa, kanımızla, canımızla geliriz.” dedi.

Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis’in Türkiye’ye “gece gelme gündüz gel” dediğini hatırlatan Bahçeli, “Geliriz gelmesine ama gündüzünüzü gece gibi örtmeye, tacizlerinizin bedelini misliyle ödetmeye seve seve, koşa koşa, kanımızla, canımızla geliriz. Geldiğimizde Miçotakis’i korumaya ne efendilerinin ne de güvendiği iş birlikçi çevrelerin gücü de yetmez. Hedef Türk milletidir, silah çekenler ise küresel emperyalizmin cinayet devriyesine çıkarttığı vatansızlardır.” şeklinde konuştu.

Bahçeli, tarihin en büyük sosyal konut projesinin hükümet tarafından hayata geçirildiğini belirterek, 81 ilde ve tüm ilçelerde 2023-2028 yılları arasını kapsayan süreçte 500 bin sosyal konut, 250 bin konut amaçlı arsa, 50 bin iş yeri yapmak suretiyle millete muazzam bir hizmet için kolların sıvandığını dile getirdi.

CHP’nin İzmir’de milyon dolarları ödeyerek konser düzenlediğini söyleyen Bahçeli, CHP’nin iftira atmakla, yapılanı aşağılamakla, dün doğru dediği kanunları bugün Anayasa Mahkemesine taşımakla meşgul olduğunu ifade etti.

Kaynak: AA

Read Previous

Sırbistan’da LGBT karşıtlarına polis müdahale etti

Read Next

AB Macaristan’a sağlanan fonların 7,5 milyar avroluk kısmının kesilmesini önerdi