Uluslararası Balkan Üniversitesi (İBU) Yönetim Kurulu Başkanı Aydoğan Ademoski, TBMM Başkanlığına yeniden seçilen Mustafa Şentop için tebrik mesajı yayınladı.

İBU’dan yayınlanan tebrik mesajında şu ifadelere yer verildi:

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) genel kurulundaki üçüncü tur oylamada 328 oy alarak yeniden TBMM Başkanlığına seçilen Prof. Dr. Mustafa Şentop beyefendiyi şahsım ve temsil ettiğim kurumlar adına tebrik ediyorum.

Anavatan Türkiye Cumhuriyeti’nde hukuk devleti ve hukuk üstünlügü; Rumeli coğrafyasında dost ve kardeş ülkelerle güçlü bağların inşaa edilmesi için büyük bir gayret ve özveride bulunan ayrıca tüm dünyada barış ve refahın savunucusu olan Prof. Dr. Mustafa Sentop beyefendiye bugüne kadar göstermiş olduğu gayret ve özverinin, yeni hizmet döneminde de devam edeceğine olan inancımız sonsuzdur.

Uluslararası Balkan Üniversitesi’nin bağlı olduğu vakıf olan “ÜSKÜP Eğitim ve Kültür Vakfı” Onur Kurulu Üyesi olan Prof. Dr. Mustafa Şentop beyefendinin üniversitemize ve vakfımıza gösterdiği daimi ilgi ve destekten dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı (TBMM) görevinde, kendilerine Allah’tan muvaffakiyet ve başarılar dilerim.

Önceki Haber

DSÖ: Kovid-19 salgını hızlanıyor ve pandeminin zirvesine ulaşmadık

Sonraki Haber

MATÜSİTEB’ten Mustafa Şentop’a tebrik mesajı