Makedonya Ticaret Odaları Birliği Başkanı Danela Arsovska, 17 Ekim’de düzenlenecek yerel seçimlerde Üsküp Belediye Başkanlığı için bağımsız aday olduğunu açıkladı.

Makedonya Ticaret Odaları Birliği Başkanı Arsovska, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı videolu paylaşım ile adaylığını resmen duyurdu.

Eskisinden farklı davranmanın zamanı geldiğini ve zamanın kimseyi beklemediğini söyleyen Arsovska, “Siyasi gündemlerin ve sahte vaatlerin sonu geliyor. Siyasi hesap makineleri, yalanlar ve yolsuzluklar, bizi normal bir yaşam şansından sürekli olarak mahrum bırakıyor. Sahne arkası oyunları şehri ve işleyişini çok uzun süredir meşgul ediyor ve vatandaşların memnuniyetsizliği sürekli artıyor.” ifadelerini kullandı.

Daha iyisinin hak edildiğini söyleme cesaretine sahip olunması gerektiğine dikkati çeken Arsovska, “Ya bir kenara çekileceğiz ya da karşı çıkacağız ve birlikte bir şeyleri değiştirmeye başlayacağız. Kurumların yandaşlığı ya da insana yakışır bir yaşam için kararlılık ve profesyonellik! Şimdi seçim zamanı, ya boş vaatler ve gerçekleşmemiş projeler ya da siyasi baskı altında kalmayacak ve vizyonlarından vazgeçmeyecek çalışkan, yetenekli ve tatmin edici insanlar.” diye konuştu.

Önceki Haber

3 bin 340 kişi Seçmen Listesi’ndeki bilgilerini kontrol etti

Sonraki Haber

Türkiye-Karadağ maçının öncelikli bilet satışı başladı