Arsovska: Toplu taşımada büyük bir reform geliyor

Üsküp Büyükşehir Belediye Başkanı Danela Arsovska, toplu taşımada büyük bir reform yapacaklarını söyledi.

Üsküp Büyükşehir Belediyesi bugün toplu taşımada özel taşıyıcılar için yeni bir ilan yayınladı ve Belediye Başkanı Danela Arsovska, vatandaşların hızlı, kaliteli, çevre dostu ve gerekli eko-standartlarda bir ayarlamanın yapılacağı büyük bir toplu taşıma reformu yapılacağını duyurdu.

Arsovska, “Başından beri söylediğimiz, daha önce duyurulan çağrının şimdi özel taşıyıcıların yeni Koordinasyon Kurulu ile işbirliği içinde duyurulduğu, faaliyeti dürüst, şeffaf ve şeffaf bir şekilde yürütmek istediklerini ifade ettikleri bir ilandır. Sorumlu bir şekilde bu halka açık ilanın organize edildiği ve bu iki haftanın bitiminden sonra bir kez daha Üsküp Şehri’nde toplu taşımanın ortak yönetimine sahip olacağımızı umuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Otobüsleri çevre standartlarına göre değiştirme çabalarıyla ilgili olarak Arsovska, herkes için iyi olacak ve standartlaştırılmış bir ekolojik toplu taşımaya sahip olmayı sağlayacak bir çözüm bulmak için çalışacak ortak ekipler oluşturmak konusunda anlaşabildiklerini söyledi.

Read Previous

Djokovic, Indian Wells’ten çekilmek zorunda kaldı

Read Next

Üsküp Havalimanı, 2022’de “Havalimanı Hizmet Kalitesi” ödülünü aldı