• BUGÜN 16/31
 • Üsküp Düşünce Okulu Kış Dönemi Başvuruları başladı

  February 9, 2018 | 16:00

  Fettah Efendi Eğitim ve Düşünce Derneği tarafından başlatılan “Üsküp Düşünce Okulu”nda kış dönemi başvuruları başladı.

  Fettah Efendi Eğitim ve Düşünce Derneği tarafından başlatılan “Üsküp Düşünce Okulu”nda kış dönemi başvuruları 8 – 18 Şubat tarihleri arasında internet üzerinden alınacak. Üsküp Düşünce Okulu, kış dönemi 23-25 Şubat tarihleri arasında birbirinden değerli hocaların, kurum yöneticilerinin sunumları ile üç gün sürecek.

  23 Şubat Cuma günü başlayacak olan Üsküp Düşünce Okulu kış döneminde “Gençik ve Örneklikler”, “Ben İdraki”, “Kurumlar, Değerler ve Yöneticilik” ve “İletişim” konuları ele alınacak. Programda Şehir Üniversitesi Yönetim Psikolojisi Uzmanı İbrahim Zeyd Gerçik, “Güvenli ve İlkeli Duruş”, “Sinema Diliyle Yönetim ve Liderlik” ve “İnsan İlişkilerinde Güven ve Sevgi İnşası” sunumlarını gerçekleştirecek.

  Makedonya Güvenlik Konsey Üyesi ve Eski M.C. Devlet Bakanı Furkan Çako,”Diplomasi, Siyaset ve Gençlik”, M.C. Anayasa Mahkemesi Üyesi Salih Murat,  “M.C. Anayasa Mahkemesi üyeliğine uzanan yolculuk”, Uluslarası Vizyon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fadıl Hoca, “Vizyoner Eğitim: Uluslararası Vizyon Üniveristesi Örneği”,  Anadolu Ajansı Makadonya Sorumlusu Adnan İdriz, “Doğru ve Güvenilir Bilginin Kurumsallaşması: Anadolu Ajans’nın Serüveni”, Üsküp Yunus Emre Enstitüsü Müdürü Dr. Şemsettin Şeker, “Kültür Diplomasisi – Yunus Emre Enstitüsü Örneği”, Fettah Efendi Eğitim ve Düşünce Derneği Başkanı Sevba Abdula, “Öncü ve Direnen Şair Fettah Efendi” konularında sunum yapacak.

  Program kapsamında Üsküplü sanatçı Mesut Kurtiş ile söyleşi düzenlenecek ve programa katılan öğrencilere sertifika dağıtılacak.

  Üsküp Düşünce Okuşu Kış Dönemi Başvuru linki:

  https://goo.gl/forms/Qd1TO743H3kzSGcW2

  Yorum Yap