• BUGÜN 16/31
 • Ohri’nin ilk AVM’si Delfina’dan

  February 8, 2018 | 16:04

  Delfina Turs tarafından yaptırılan ve Ohri’nin ilk Alışveriş Merkezi (AVM) olma özelliğini taşıyan “Ohri Mall”ın inşaatına devam ediliyor.

  Delfina Turs tarafından yaptırılan ve Makedonya’nın en çok turist çeken şehri olan Ohri’nin ilk alışşveriş merkezi olma özelliğini taşıyan “Ohri Mall”ın inşaatına devam ediliyor. 19 bin metrekarelik alana inşa edilecek olan AVM, turist cenneti Ohri’ye gelen alışverişseverlere gelecek yıldan itibaren hizmet verecek.

  Ohri’deki yeni otogarın yanıbaşında inşa edilen yeni AVM, şehir merkezine 2 km uzaklıkta. İki katlı AVM’nin, hem yeraltı hem de açık otoparkı olacak. Ünlü yerli ve yabancı firmalar için 50’den fazla mağazası olacak ve her yaştan insan için eğlenceli ve güncel içerik sunacak kafeteryalara sahip olacak.

  Ohri’deki ilk AVM yatırımına imza atan Delfina Turs yönetici Adnan İsmail, “Ohri Mall” projesinin kendisi ve ortakları tarafından uzun süredir düşünüldüğünü ifade etti. Ohri’nin bölgede en tanınmış turistik yer olduğunu söyleyen İsmail, “Fakat sakinlerinin ve turistlerin alışveriş yapabilecekleri bu tip bir merkezden yoksun. Bu yatırımla Ohri, turist haritasında daha da arzu edilen bir yer olacak” şeklinde konuştu.

  Gelecek yıl açılması planlanan ve 10 milyon euroluk yatırım olan “Ohri Mall”ın yerel ekonomiye ve Ohri’ye getirisinin büyük olması bekleniyor.

   

  Yorum Yap