• BUGÜN 16/31
 • Nusret, Yunan Mikonos adasındaki restoranı açmaya hazırlanıyor

  June 12, 2019 | 12:08

  Salte Bae lakaplı Nusret Gökçe Yunanistan’ın meşhur Mikonos adasına restoran açmaya hazırlanıyor.

  Ahval’in aktardığına göre Yunanistan’ın Proto Thema gazetesinde “Salt Bae’nin altın pirzolaları Mikonos’a ulaştı” başlığıyla çıkan haberde Gökçe’nin 14’üncü lokantasını açmak için Yunanistan’da Nammos Grubu ile anlaşmaya vardığı kaydedildi.

  İstanbul, New York, Miami ve Ortadoğu’daki restoranları sonrası Nusret’in geçen yazdan itibaren Nammos Grubu ile iletişime geçtiği ve Yunan şirketinin şemsiyesi altında bir restoran da Yunanistan’ın en meşhur be pahalı Mikonos adasında açma olanağını incelediği ifade ediliyor.

  Geçtiğimiz aylarda Nammos Grubu ile Nusret Gökçe arasında Mikonos adasında Hora bölgesinde bulunan eski Casa Tu’nun yerine “Nusret Mykonos”un açılması konusunda anlaşma sağlandı. Gökçe’nin Mykonos’a gelişinin ise sır gibi gizlendiği ve imzalar atıldıktan sonra mekandaki restorasyon çalışmalarının başladığı kaydediliyor.

  Nusret’in Mykonos’da instagram hesabına attığı hikayelere de yer verilen haberlerde, Nusret Mykonos’u sıfırdan yaratmak için yüz binlerce euro yatırım yapıldığı not düşülüyor.

   

  Kaynak: Azınlıkça.net

  Yorum Yap