• BUGÜN 16/31
 • İBU’dan feci kaza için taziye mesajı

  February 14, 2019 | 12:22

  Uluslararası Balkan Üniversitesi (İBU) Kalkandelen – Üsküp otoyolunda  meydana gelen feci kaza için bir taziye mesajı yayınladı.

  Uluslararası Balkan Üniversitesi (İBU) Kalkandelen – Üsküp otoyolunda  meydana gelen feci kaza için bir taziye mesajı yayınladı. İBU’nun taziye mesajında şu ifadelere yer verildi;

  Üsküp – Kalkandelen otoyolunda meydana gelen trajik otobüs kazası duyurulduğu andan itibaren Mütevelli Heyeti ve Yönetim Kurulu Başkanımız Ajdovan Ademoski, Mütevelli Heyeti ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Eser Cevahir ve Imer Selmani, Mütevelli Heyeti Üyesi ve Makedonya Cumhuriyeti Anayasa Mahkemesi üyesi Salih Murat ve üniversite çalışanlarımız 8 Eylül Hastanesine gelerek yaralılara ve ailelerine her türlü yardımı sağlamaya hazır olduklarını belirtmişlerdir. Üniversite olarak yaşanan bu trajik trafik kazasında hayatını kaybeden yolculara allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı, yaralılar arasında olduğunu öğrendiğimiz üniversitemizin öğretim üyelerinden Betim Ameti ve tüm yaralılara acil şifalar dileriz.

   

  Yorum Yap