• BUGÜN 16/31
 • Bosna Genç Musiad’dan Genç İşadamları Kongresine Davet

  October 10, 2018 | 16:54

  Kısa bir zaman önce Musiad tarafından Bosna Hersek temsilciliğine atanan Ömer Sert, 24 Kasım CNR EXPO’da yapılacak genç işadamları kongresine tüm işadamlarımızı davet etti.

  21-24 Kasım 2018 tarihleri arasında 17 MUSİAD EXPO, 22.Uluslararası İş Forumu (IBF) ve 4.High Tech Port etkinlikleri, CNR Expo Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek. Günümüzde işadamlarını, fikir sahiplerini ve yatırımcıları buluşturmayı başarabilen bu tür organizasyonlarda katılımcı ve sponsor firmaların standlarını açabildikleri fuar alanlarının oluşturulması ileriye dönük iş fırsatlarının yakalanması için oldukça önemlidir. Diğer kongrelerde olduğu üzere, yelpazesini genişletmek isteyen katılımcı firmalar fuar alanımızda yerlerini alacaklardır.

  100’e yakın firmaya stand verilecektir. 6 UGİK kapsamında birden çok panel düzenlenecek olup bu panellerde ARGE ve İnovasyon temasına uygun özel seçilmiş başlıklar işlenecektir. Panelleri alanında uzman kişiler disiplinler arası sunumlar şeklinde gerçekleştirecekler.

  Paneller etkili bir şekilde düzenlenecek ve katılımcılar için faydalı bilgiler içerecektir. Özel başlıklara paralel şekilde gerçekleştirilecek olan workshoplar ile paneller desteklenecektir.

  Bu yıl yapılacak kongremizde yenilik olarak “Girişimcilik Vadisi” konsepti ile Projesi olan gençlerimizi yatırımcılarla buluşturarak projelerini hayata geçirmeleri noktasında katkı sağlanması hedeflenmektedir. Dünyanın geleceğini belirleyen en başarılı genç iş adamları, bu zirvede buluşuyor. ”İşin başında gençler var.”

   

   

  Haber : www.bosnaklar1.com

   

  Yorum Yap